ДНК порекло > Савети за тестирање

Слање узорака и новца из БиХ за Србију

(1/2) > >>

ЛукаОБ:
Да ли неко има искуства са слањем узорака и новца за тестирање из Републике Српске/БиХ за Србију? На који начин сте послали пакет/новац и преко које агенције?

Грк:
По поштама Српске послао нормално, препоручено узорке у Берлин, не знам што не би у Београд могло.
Преко ПејПала плати Пореклу, па нека они уплате тест. Договори са Јовицом ако може овако.

ЛукаОБ:
У Јануару када сам покушао послати новац и узорак мени су ови из Пошта напричали како првенствено не ради платни промет, а онда и како не могу послати тај ДНК узорак за Београд. Свашта...

Amicus:
Уопште за сва слања узорака из земље у иностранство,када су у питању Србија, БиХ, Црна Гора, Македонија, Хрватска вреди погледати искуства и савете дате на теми Проблеми око слања узорка у FTDNA - Хјустон.

Делија:

--- Цитат: Tvrtko  Април 06, 2019, 12:04:37 поподне ---У Јануару када сам покушао послати новац и узорак мени су ови из Пошта напричали како првенствено не ради платни промет, а онда и како не могу послати тај ДНК узорак за Београд. Свашта...

--- Крај цитата ---

Нема потребе да говориш да је ДНК у питању. Пошаљи као писмо на адресу Порекла а рачун плати преко Пејпала. :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију