Аутор Тема: Sanjati rat...  (Прочитано 485 пута)

Ван мреже Deviant

  • Гост
  • *
  • Поруке: 4
Sanjati rat...
« послато: Фебруар 01, 2022, 08:25:46 поподне »
Konstantno sanjam nekakve ratove i krvoprolica, a sto je najbitnije jeste da sam ja uvijek zrtva u tom nekom ratu. Istrazujem stalno po internetu njihova znacenja ali koliko su ona validna to samo Bog zna... Jeste da sam pronasao ovaj sanovnik koji mi koliko toliko nesto kaze ali opet nisam sto posto siguran... Ako bi mi neko mogao objasniti znacenje takvih snova bio bih veoma zahvalan. Unaprijed hvala!

Ван мреже Небојша

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 13139
Одг: Sanjati rat...
« Одговор #1 послато: Фебруар 01, 2022, 08:38:31 поподне »
Konstantno sanjam nekakve ratove i krvoprolica, a sto je najbitnije jeste da sam ja uvijek zrtva u tom nekom ratu. Istrazujem stalno po internetu njihova znacenja ali koliko su ona validna to samo Bog zna... Jeste da sam pronasao ovaj sanovnik koji mi koliko toliko nesto kaze ali opet nisam sto posto siguran... Ako bi mi neko mogao objasniti znacenje takvih snova bio bih veoma zahvalan. Unaprijed hvala!

Којим сте путевима Господњим дошли са овим питањем на Порекло? Нема друге него да вам се чини да многи овде сањају крвопролиће, па знају евенентуални одговор.  :D

Ван мреже Небо_Сав

  • Члан Друштва
  • Познавалац
  • *****
  • Поруке: 623
  • I-Y3120>I-PH908>I-BY93199
Одг: Sanjati rat...
« Одговор #2 послато: Фебруар 01, 2022, 10:13:03 поподне »
Konstantno sanjam nekakve ratove i krvoprolica, a sto je najbitnije jeste da sam ja uvijek zrtva u tom nekom ratu. Istrazujem stalno po internetu njihova znacenja ali koliko su ona validna to samo Bog zna... Jeste da sam pronasao ovaj sanovnik koji mi koliko toliko nesto kaze ali opet nisam sto posto siguran... Ako bi mi neko mogao objasniti znacenje takvih snova bio bih veoma zahvalan. Unaprijed hvala!

A deviant person!?

Промашили сте сајт.
Пробајте на сајтовима и публикацијама типа Треће око, Паранормална искуства, НЛО  и слично. Тамо ћете бити међу својима.

http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=127&articleId=608