Аутор Тема: Бастарни и I2a Dinaric  (Прочитано 117160 пута)

Ван мреже сɣнце

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1670
  • I-A1328
Одг: Бастарни и I2a Dinaric
« Одговор #460 послато: Март 18, 2022, 10:14:12 поподне »
Сунце, зар не видиш да је Мациамо то написао још 2013 (за гг је то праисторија), да му је у постовима испод Михал указао на погрешне предикције хаплогрупа. Укратко, застарила, преслободна и суштински погрешна претпоставка Мациама.

Иначе, Вандали су на Сардинији били присутни свега 50-60 година. Ако има неких словенских хаплогрупа на Сардинији, прије ће бити да су од Словена са Балкана него од Вандала.

Драјвере, видим. У оном трену поставио сам навод из чланка Еупедије и опрезно напоменуо о опрезу, да никога не бих којим случајем заблудио. Све ваља пратити и слиједити, тако како смо и ово пратили и исслиједили.
Одговор "Maciamo" сам и написао, тек да ти одговорим на реакцију ти, јер си изразио жељу сазнати ко је сачинитељ чланка, а не да ти тврдим, да је он неки ауторитет (да се разумијемо).
Хвала ти за указивања и савјете и васколике доприносе тому да се не заблудимо.
Лијеп бит није лијеп се родит,
јербо љепоти може се научит;
а кад душом љепује человјек,
које вањско с тијем поредит?

Ван мреже Exiled

  • Члан Друштва
  • Етнолог
  • *****
  • Поруке: 2394
  • ПХ908>А20333>FT14649>FT175994
Одг: Бастарни и I2a Dinaric
« Одговор #461 послато: Март 18, 2022, 10:45:21 поподне »
Драјвере, видим. У оном трену поставио сам навод из чланка Еупедије и опрезно напоменуо о опрезу, да никога не бих којим случајем заблудио. Све ваља пратити и слиједити, тако како смо и ово пратили и исслиједили.
Одговор "Maciamo" сам и написао, тек да ти одговорим на реакцију ти, јер си изразио жељу сазнати ко је сачинитељ чланка, а не да ти тврдим, да је он неки ауторитет (да се разумијемо).
Хвала ти за указивања и савјете и васколике доприносе тому да се не заблудимо.
Мало си попустио са архесрпскословеносрпскорусофилскоwhateverјазик тако да те и ми обични смртници разумемо...и да се разумемо то ти је озбиљан преступ...у памет се сунце моје мило😊