ДНК порекло > ГГ Разно

Гено 2.0

(1/6) > >>

Небојша38:
Коначно после два месеца добих резултате Гено 2.
Мушка лоза-И Л621-то ми је било веђ познато.
Женска-Х
Проценти по области:
Mediterranean 42%
Northern European 37%
Southwest Asian 18%
Native American 2%
YOUR FIRST REFERENCE POPULATION: BRITISH (UNITED KINGDOM)
Northern European    49%
    Mediterranean    33%
    Southwest Asian    17%

YOUR SECOND REFERENCE POPULATION: GREEK

MEDITERRANEAN
54%
NORTHERN EUROPEAN
28%
SOUTHWEST ASIAN
17%


Постотак Неандерталског наслеђа-1.5%



Александар Невски:
Честитам, Небойшо!

Видим да су ти исходи на постотцих доста блиски мойим, осим што мѣсто мойих 2% Источне Азийе ти имаш 2% Индиянаца. Но, то йе то, они су доста слични па их их рачунач мѣша.
Видим да ти йе одређена само женска лоза Х. То вѣроватно значи да припадаш ређему огранку првога реда од лозе Х. Има их много, видѣх чак и Х39!

Постотак Неандерталаца ти йе испод просѣка, само 1.5%. Я имам ту по их процѣнах чак 3.5%, што значи да сам мање људско биће од тебе. :-)

Небојша38:
Хвала Ацо
Проследио сам податке у ФТДНА, сада чекам одговор за женску лозу, то јест подгрупу.
Да, изненадише ме Индијанци, где их нађоше, мислим да си у праву за Источну Азију.
Интересантно да са Денизовцима нисам у некој родбинској вези.

Александар Невски:

--- Цитат: Небојша38  Март 12, 2014, 06:32:56 поподне ---Хвала Ацо
Проследио сам податке у ФТДНА, сада чекам одговор за женску лозу, то јест подгрупу.
Да, изненадише ме Индијанци, где их нађоше, мислим да си у праву за Источну Азију.
Интересантно да са Денизовцима нисам у некој родбинској вези.

--- Крај цитата ---

Залуд чекаш друже, нећейу ти ништа одговорити. Нѣсу ни мени,. Чак те нећейу ни ставити у списак чланова мт-ДНК хаплоскупине Х, ако се приявиш тамо. Само ћейу ти рећи, ако им будеш писао, да урадиш њихово пуно испитивање мтДНК у ФТДНА. Йедино тако можеш сазнати дубљу подграну.

Небојша38:
Значи као увек Америчка посла,Долари и само Долари.
Нисам гледао колико то задовољство кошта, мислим да ђу се задовољити и са овим Х.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију