Порекло становништва > Старе породице и племство

Охмучевићи

<< < (2/8) > >>

Ojler:

--- Цитат: Ojler  Мај 27, 2021, 12:10:37 поподне ---Мислим да се мушка линија угасила пре десетак година.

--- Крај цитата ---

Да реплицирам сам себи ( као Душан :) ):

Последљи мушки представник лозе би требало да је био гроф Серафим Николајевић од Милорадовића:

https://www.geni.com/people/grof-Seraphim-Nikolaievitch-von-Miloradovich/6000000022172709842?through=6000000016982645602

Предраг Гојковић:
 Da budem iskren , nigdje nisam pronasao vezu izmedju Ohmucevica i Miloradovica. Sunce , bio bi ti zahvalan da napises bilo sta o toj povezanosti.
 Sto se tice potomstva Ruskih Miloradovica , ima na fb neki Boris Miloradovich rodom iz Philadelfije. U prvom momentu sam pomislio da je od nekih novijih Miloradovica iz Srbije , medjutim napisao je imena svoga oca i djede koja su Ruska. Takodjer je napisao i mjesto u danasnjoj Ukrajini odakle je njegov djed krenuo za Ameriku. Isto tako okacio je svoju fotografiju ispod natpisa naselja u Ukrajini u Poltavskoj regiji koje se zove Miloradove.
  Za kraj , takodje je bio u Zitomislicu i okacio svoje fotografije ne samo ispred manastira nego i na groblju. Ocito se vidi da je svjestan svoga porijekla , na osnovu toga moze se slobodno reci da potomaka Ruskih Miloradovica ima jos i danas.

Ojler:

--- Цитат: Предраг Гојковић  Мај 27, 2021, 12:46:21 поподне --- Da budem iskren , nigdje nisam pronasao vezu izmedju Ohmucevica i Miloradovica. Sunce , bio bi ti zahvalan da napises bilo sta o toj povezanosti.
 Sto se tice potomstva Ruskih Miloradovica , ima na fb neki Boris Miloradovich rodom iz Philadelfije. U prvom momentu sam pomislio da je od nekih novijih Miloradovica iz Srbije , medjutim napisao je imena svoga oca i djede koja su Ruska. Takodjer je napisao i mjesto u danasnjoj Ukrajini odakle je njegov djed krenuo za Ameriku. Isto tako okacio je svoju fotografiju ispod natpisa naselja u Ukrajini u Poltavskoj regiji koje se zove Miloradove.
  Za kraj , takodje je bio u Zitomislicu i okacio svoje fotografije ne samo ispred manastira nego i na groblju. Ocito se vidi da je svjestan svoga porijekla , na osnovu toga moze se slobodno reci da potomaka Ruskih Miloradovica ima jos i danas.

--- Крај цитата ---

Ovo je baš značajno ukoliko je Boris zaista od naših Miloradovića. Vidim da ga zanima poreklo i genealogija, tako da bi bilo odlično ako bi se testirao. Probaćemo da ga kontaktiramo...

сɣнце:

--- Цитат: Предраг Гојковић  Мај 27, 2021, 12:46:21 поподне --- Da budem iskren , nigdje nisam pronasao vezu izmedju Ohmucevica i Miloradovica. Sunce , bio bi ti zahvalan da napises bilo sta o toj povezanosti.
 Sto se tice potomstva Ruskih Miloradovica , ima na fb neki Boris Miloradovich rodom iz Philadelfije. U prvom momentu sam pomislio da je od nekih novijih Miloradovica iz Srbije , medjutim napisao je imena svoga oca i djede koja su Ruska. Takodjer je napisao i mjesto u danasnjoj Ukrajini odakle je njegov djed krenuo za Ameriku. Isto tako okacio je svoju fotografiju ispod natpisa naselja u Ukrajini u Poltavskoj regiji koje se zove Miloradove.
  Za kraj , takodje je bio u Zitomislicu i okacio svoje fotografije ne samo ispred manastira nego i na groblju. Ocito se vidi da je svjestan svoga porijekla , na osnovu toga moze se slobodno reci da potomaka Ruskih Miloradovica ima jos i danas.

--- Крај цитата ---

Вјеројатно их има, него су се утишали послије пада Романових. Доводе се у везу с Охмућевићима и мостарски муслимани Опијачи.
http://www.srpski-despot.com/detalj.aspx?object=422

Ја сам управо контактирао Бориса Милорадовића, па ћу видјети би ли се и он тестирао.

Предраг Гојковић:
 Ovo je jedino mjesto gdje se spominje veza Miloradovica Hrabrena sa Ohmucevicima. Ne znam koliko je to vjerodostojno. Koliko vidim tekst je napisao i potpisao Aleksandar Backo. On dobro barata sa materijom , nas dvojica smo napisali knjigu o prezimenima Srba Daruvarsko Pakrackog kraja. Jedina stvar sto mi radja sumnju je sto se samo ovdje pojavljuje mogucnost povezanosti jednih sa drugima.
  Sto se tice kontaktiranja Borisa Miloradovica mozda ces ti imati vise srece. Meni , odnosno nama se nije javio do sada , cekamo evo mislim da je vec proslo 5,6 mjeseci.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију