Порекло становништва > Како истраживати породично порекло

Истраживање породичног поријекла

<< < (2/45) > >>

Муњени Ћелић:

--- Цитат: spezia  Фебруар 05, 2015, 07:53:20 пре подне ---Hvala na odgovorima.. Znaci svuda moram licno.
Pomisiio sam da su to mozda malo bolje napravili kao recimo Izvod o Drzavljanstvu pa narucis postom. Mislio sam da su te baze dostupnije. Posebno crkvene knjige, naci svestenika da trazi po knjigama malo je to sizifov posao i pitanje koliko izvodljiv.

--- Крај цитата ---

Мислим да је врло мало свештеника који би били спремни тако нешто урадити. А чак и да нађете неког, наплатио би вам у страној валути као да сте унајмили читав Кембриџ или Оксфорд :)

Острогорић:
Књига коју сам навео садржи родослове свих породица из околине Црне Траве, тачније села Брод.
Уколико знате село ("махалу" - планинско село) из којег потиче ваш предак, славу и презиме, можда вам могу помоћи јер имам ту књигу.

Аксић:
spezia i Мирко

Да ли сте размишљали да урадите ДНК анализе?

spezia:
Hvala na odgovorima. Znam kako svestenici deru, posebno po tim siromasnijim krajevima.


--- Цитат: Мирко  Фебруар 05, 2015, 04:50:30 поподне ---Књига коју сам навео садржи родослове свих породица из околине Црне Траве, тачније села Брод.
Уколико знате село ("махалу" - планинско село) из којег потиче ваш предак, славу и презиме, можда вам могу помоћи јер имам ту књигу.

--- Крај цитата ---

Poslao sam ti privatnu poruku da ne remetim temu.

spezia:

--- Цитат: Аксић  Фебруар 06, 2015, 10:35:14 пре подне ---spezia i Мирко

Да ли сте размишљали да урадите ДНК анализе?

--- Крај цитата ---

Ne. Nikada nisam razmisljao u tom pravcu. A verovatno je i skupo.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију