Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Naš nadimci na forumu

<< < (2/5) > >>

Romanijski:
 Evo već su neki  odgovorili u moje ime.
Ja  sam mislio na geografsko područje koje poznaje odnosno za koje se interesuje.
Naprimer ja neznam ništa o istočnoj Srbiji.
Konkretno u zagradi pored nadimka staviobih
Romanijski (Romanija, Hercegovina, Crna gora)
Tako bi drugima skratio ako im treba neki podatak a neznaju koga da pitaju.
I ja lično htiosam da postavim nekad neka pitanja, a sa drugr strane nebi forum bio zatrpan svim i svačim.
Makar dio bi bio iskristalisan kroz privatne poruke.
Pa tek onda da objavljujemo.
Mislim da polako idemo ka prenatrpanosti da nećemo znati gdje i šta da tražimo....
Možda ovo bude... Dali je tehnički izvodljivo nek odgovore pametniji od mene za tehniku...

Romanijski:
P.S.
Dolazimo u situaciju da čupamo Jovicu za rukav, pa nemože ni on sve...
Ovako i drugibi po mrvicu ponijeli tereta...
Meni nije odgovorio već par dana... a znam nema vremena zatosam i pokrenuo ovo pitanje...

Грк:
Сви посјетиоци приликом уласка на форум имају преглед и прочитају поруке и теме од задње посјете.
Већи је проблем што на многа постављена питања нико не одговара, поготово не они који су стручни за те теме или уопште да неко изнесе своје мишљење. Можда су нека питања глупа али има начина и на њих да се одговори.
Ипак је ово форум и нико не зна све, а свако зна по нешто.

Amicus:
То у овој поставци форума није изводљиво, осим као што Атлантише написа, кроз рубрику лични текст.

Кад будемо имали неку сопствену или богатију форумску платформу можда ће и тако нешто бити могуће.

ДушанВучко:
Немогуће је дати апсолутну пречицу до конкретног одговора некоме ко је нов па постави неко "бесмислено" питање везано за неку област, тј. задовољити апслолутно сваког. Најближе решење је постављање линка са конкретне теме, што се и ради, или га упутити да укуца жељени појам после чега ће му изаћи та реч која се помиње на разним темама. Али има и оних који су упорни да по сваку цену добију одговор на нешто за шта немају "подлогу" да би разумели тај одговор, па и даље терају по свом (а постави му се линк за неку хаплогрупу напр., међутим, тај неко и не погледа тај линк и неће да издвоји пар дана да излиста тему...)...Већи је проблем само нестрпљење да се добије неко знање код неких новајлија (то ми личи ,као кад бих отишао у неку научну установу која се бави нечим за шта сам се  заинтересовао, а немам никакво предзнање и затражим да ми се кроз кратак одговор објасни нешто , а одговор на моје питање садржи појмове за које не знам шта значе, па се онда нервирам зашто нисам добио разумљив одговор :) ) ...Ово није место за нестрпљиве, за оне који хоће знање по кратком поступку, без да читају саме теме од почетка

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију