Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Naš nadimci na forumu

<< < (5/5)

Sergio:

--- Цитат: Полић  Мај 13, 2018, 11:53:35 пре подне ---Mislim iskreno da je nepotrebno da stoji nešto oko kvalifikacija člana na profilu. Čak i meni kao totalnom laiki je posle nekoliko postova jasno ko koliko vlada nekom oblašću znanja

--- Крај цитата ---

И међу стручњацима разних области постоји одређена градација. То је нпр. најлакше објаснити на пољу медицине. Међу докторима медицинских наука има бољих и лошијих лекара. Они бољи су углавном отишли на запад да раде. Нама су претежно остали средње добри и лоши.  :-\

Делија:

--- Цитат: Sergio  Мај 13, 2018, 12:19:57 поподне ---И међу стручњацима разних области постоји одређена градација. То је нпр. најлакше објаснити на пољу медицине. Међу докторима медицинских наука има бољих и лошијих лекара. Они бољи су углавном отишли на запад да раде. Нама су претежно остали средње добри и лоши.  :-\

--- Крај цитата ---
Али и од тог средње доброг није реално да лаик који чита чланке по блиц жена и слично зна више. ;) Ајде није тема али ово је једна од предрасуда којд владају у нашој земљи..кад би видео ко код мене интензивно учи немачки(док не учи оно што треба а то је лекарство) било би ти јасно шта причам. :)

Ђока:

--- Цитат: Полић  Мај 13, 2018, 11:53:35 пре подне ---Mislim iskreno da je nepotrebno da stoji nešto oko kvalifikacija člana na profilu. Čak i meni kao totalnom laiki je posle nekoliko postova jasno ko koliko vlada nekom oblašću znanja

--- Крај цитата ---
У центар. После овог поста нема потребе било шта рећи.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију