Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Како да се учланим у Друштво?

<< < (2/3) > >>

Ojler:

--- Цитат: Hercegovac  Октобар 19, 2017, 02:10:50 поподне ---Ово је за уплате из Србије, мени треба рачун за уплату из ЕУ (Холандија).

--- Крај цитата ---
Бојим се да ћеш морати замолити неког из Србије за услугу.

Amicus:

--- Цитат: Velibor  Октобар 19, 2017, 02:11:31 поподне ---Бојим се да ћеш морати замолити неког из Србије за услугу.
--- Крај цитата ---

Овде су подаци за уплате из иностранства: http://www.poreklo.rs/donacije/

стеф:

--- Цитат: Amicus  Октобар 19, 2017, 02:38:22 поподне ---Овде су подаци за уплате из иностранства: http://www.poreklo.rs/donacije/

--- Крај цитата ---

Ја бих такође желео да се учланим у друштво из иностранства, међутим безвезе је да ми банка узима провизију за уплату више него што је чланарина.

Може ли се именовати "повереник" да прими ПејПал или Вестерн Унион уплату од нас из дијаспоре, па да уплати на рачун друштва у наше име? Плус наравно трошкови овакве администрације, опет ће мање да изађе.



Дервента:
Поштовано уредништво,

Желио бих да се придружим Небојши и замолим да се размотре могућности уплате чланарине из иностранства. Покушао сам прије неку недјељу да уплатим чланарину овдје из Америке, али моја банка није у могућности за трансфере испод одређеног износа а трошкови трансфера су такође јако велики. Да ли би се могао отворити Порекло PayPal рачун?

Поздрави,

Игор





Јовица Кртинић:

--- Цитат: Дервента  Децембар 06, 2017, 10:17:50 поподне ---Поштовано уредништво,

Желио бих да се придружим Небојши и замолим да се размотре могућности уплате чланарине из иностранства. Покушао сам прије неку недјељу да уплатим чланарину овдје из Америке, али моја банка није у могућности за трансфере испод одређеног износа а трошкови трансфера су такође јако велики. Да ли би се могао отворити Порекло PayPal рачун?

Поздрави,

Игор

--- Крај цитата ---
Поштовани Игоре,
За сад немамо могућности за отварање PayPal рачуна. Можда је најбоље да уплатите неком новац путем Western Union или неког сличног сервиса у Србији, а да онда тај уплати из Србије износ чланарине на рачун Друштва.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију