Порекло становништва > Како истраживати породично порекло

Рођаци или ујчевина

(1/18) > >>

rugovac:
Занима ме како то је код вас Срба, Црногораца и Бошњака.

Кад би се сукобили пред вама ваш рођак и ваш рођени ујак, на чију би сте страну стали, ако би сте морали да изаберете страну.

Под рођаком подразумевам само сроднике по мушкој линији.

Полић:

--- Цитат: Rugovac  Март 27, 2017, 04:17:44 поподне ---Занима ме како то је код вас Срба, Црногораца и Бошњака.

Кад би се сукобили пред вама ваш рођак и ваш рођени ујак, на чију би сте страну стали, ако би сте морали да изаберете страну.

Под рођаком подразумевам само сроднике по мушкој линији.

--- Крај цитата ---
Мислим да то јако зависи од родбинских односа у датој породици :)

rugovac:

--- Цитат: Полић  Март 27, 2017, 04:21:30 поподне ---Мислим да то јако зависи од родбинских односа у датој породици :)

--- Крај цитата ---

То није добар одговор овде је питање или рођаци или ујчевина. Трећи избор нема.

Ojler:

--- Цитат: Rugovac  Март 27, 2017, 04:25:17 поподне ---То није добар одговор овде је питање или рођаци или ујчевина. Трећи избор нема.

--- Крај цитата ---

Апсурдно питање. Како се уопште може дати генералан одговор на тако нешто. Колико је мени познато код Срба не постоји давање неке уопштене предности једној од ових страна.

rugovac:

--- Цитат: Velibor  Март 27, 2017, 04:29:44 поподне ---Апсурдно питање. Како се уопште може дати генералан одговор на тако нешто. Колико је мени познато код Срба не постоји давање неке уопштене предности једној од ових страна.

--- Крај цитата ---

Е мој Велиборе, постоје тренуци кад не можеш да бираш но једино да учиниш онако како треба или како ти мислиш да треба. Неутралности ту нема, а и осећања морају да се повуку пред разумом.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију