Аутор Тема: Обраћање уредницима форума  (Прочитано 71782 пута)

На мрежи Небо_Сав

• Члан Друштва
  • Писар
  • Поруке: 303
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #380 послато: Септембар 27, 2021, 08:29:07 поподне »
Ову тему треба преименовати у "Дозволите да се обратим" 😉

Већ си се обратио, каже стара војничка изрека...
Грешка не престаје бити грешком тиме што је широко распрострањена!

Ван мреже crni

• Члан Друштва
  • Писар
  • Поруке: 341
« Одговор #381 послато: Октобар 16, 2021, 05:08:57 поподне »
Припремајући јутрос поруку на тему Област Бања у Старом Влаху уочио сам да ми "недостаје" неколико порука на профилном бројачу? Тренутно је стање 333 поруке, прије ове обраћању уредницима форума, а ову "округлу" бројку сјећам се да сам још с краја љета "превазишао"  :D

Молио бих помоћ уредника око ове моје халуцинације "несталих порука", које су то поруке и разлог њиховог брисања?

Унапријед хвала.

Ван мреже Amicus

• Уредник
  • Бели орао
  • Поруке: 9141
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
« Одговор #382 послато: Октобар 16, 2021, 06:20:16 поподне »
Припремајући јутрос поруку на тему Област Бања у Старом Влаху уочио сам да ми "недостаје" неколико порука на профилном бројачу? Тренутно је стање 333 поруке, прије ове обраћању уредницима форума, а ову "округлу" бројку сјећам се да сам још с краја љета "превазишао"  :D

Молио бих помоћ уредника око ове моје халуцинације "несталих порука", које су то поруке и разлог њиховог брисања?

Унапријед хвала.

Прегледао сам сад све интервенције уредника до 14. априла. Једино где сам нашао ваше обрисане поруке биле су на теми Тестирање знаменитих родова Банске крајине (2020). Проверићу с уредником који је брисао зашто су обрисане, јер обрисан је дужи низ порука, па је можда дошло и до грешке приликом премештања.

На мрежи Malesevic

• Члан Друштва
  • Помоћник
  • Поруке: 181
« Одговор #383 послато: Новембар 15, 2021, 06:30:43 поподне »
Приликом логовања на форум увек ми 1-2 покушаја прикаже као погрошне и онда тек из другог, трећег, четвртог пута успем да се улогујем. Тако је већ пар дана тј. од када сам променио компијутер.  :P

Ван мреже CosicZ

• Члан Друштва
  • Познавалац
  • Поруке: 407
  • Ђурђевдан Y:I1>P109>FGC22045 Панчево
« Одговор #384 послато: Новембар 16, 2021, 03:33:09 пре подне »
И код мене се понекад јавља исти проблем, али не ако освежим страницу непосредно пре логовања.

Ван мреже Срки Вук

• Шегрт
  • Поруке: 56
  • J2b M205 Y22063
« Одговор #385 послато: Новембар 16, 2021, 04:51:32 поподне »
Интересује ме зашто још увјек, а ево већ је прошло око 6 мјесеци како је утврђена хапло група племена Угреновићи, поменуто племе није смјештено са осталим родовима којима је одређена хапло група.

Ван мреже Amicus

• Уредник
  • Бели орао
  • Поруке: 9141
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
« Одговор #386 послато: Новембар 16, 2021, 07:20:41 поподне »
Приликом логовања на форум увек ми 1-2 покушаја прикаже као погрошне и онда тек из другог, трећег, четвртог пута успем да се улогујем. Тако је већ пар дана тј. од када сам променио компијутер.  :P

И код мене се понекад јавља исти проблем, али не ако освежим страницу непосредно пре логовања.

У питању је неки баг код самог форума. Свако ко се једном излоговао могао је с тим да се сусретне.

Интересује ме зашто још увјек, а ево већ је прошло око 6 мјесеци како је утврђена хапло група племена Угреновићи, поменуто племе није смјештено са осталим родовима којима је одређена хапло група.

Срђане, ако мислите на тему Угреновићи, онда то није учињено зато што она сама није концпирана као одређени генетички род, већ као општа тема о Угреновићима. Можда би се од овог коментара на теми Нови тестирани на Српском ДНК пројекту могла издвојити група коментара од којих би се направила таква тема која би онда припадала потфоруму Родови и њихове хаплогрупе.

Ван мреже Ojler

• Члан Друштва
  • Аскурђел
  • Поруке: 4097
  • Y-DNK: I2-Y3120 Z17855>PH3414 Мириловићи
« Одговор #387 послато: Новембар 16, 2021, 07:31:10 поподне »
...
Срђане, ако мислите на тему Угреновићи, онда то није учињено зато што она сама није концпирана као одређени генетички род, већ као општа тема о Угреновићима. Можда би се од овог коментара на теми Нови тестирани на Српском ДНК пројекту могла издвојити група коментара од којих би се направила таква тема која би онда припадала потфоруму Родови и њихове хаплогрупе.

Иако се Срђан обратио уредницима форума, што ја нисам, морам рећи да нисам разумео у чему је тачно проблем. Сваки члан форума може слободно да направи тему коју жели, па и о Угреновићима. За отварање теме нису задужени уредници већ посетиоци.     
Kамене рабъ и госодинъ