Аутор Тема: Обраћање уредницима форума  (Прочитано 69980 пута)

Ван мреже Небо_Сав

• Члан Друштва
  • Писар
  • Поруке: 294
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #380 послато: Септембар 27, 2021, 08:29:07 поподне »
Ову тему треба преименовати у "Дозволите да се обратим" 😉

Већ си се обратио, каже стара војничка изрека...
Грешка не престаје бити грешком тиме што је широко распрострањена!

Ван мреже crni

• Члан Друштва
  • Писар
  • Поруке: 336
« Одговор #381 послато: Октобар 16, 2021, 05:08:57 поподне »
Припремајући јутрос поруку на тему Област Бања у Старом Влаху уочио сам да ми "недостаје" неколико порука на профилном бројачу? Тренутно је стање 333 поруке, прије ове обраћању уредницима форума, а ову "округлу" бројку сјећам се да сам још с краја љета "превазишао"  :D

Молио бих помоћ уредника око ове моје халуцинације "несталих порука", које су то поруке и разлог њиховог брисања?

Унапријед хвала.

Ван мреже Amicus

• Уредник
  • Бели орао
  • Поруке: 9117
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
« Одговор #382 послато: Октобар 16, 2021, 06:20:16 поподне »
Припремајући јутрос поруку на тему Област Бања у Старом Влаху уочио сам да ми "недостаје" неколико порука на профилном бројачу? Тренутно је стање 333 поруке, прије ове обраћању уредницима форума, а ову "округлу" бројку сјећам се да сам још с краја љета "превазишао"  :D

Молио бих помоћ уредника око ове моје халуцинације "несталих порука", које су то поруке и разлог њиховог брисања?

Унапријед хвала.

Прегледао сам сад све интервенције уредника до 14. априла. Једино где сам нашао ваше обрисане поруке биле су на теми Тестирање знаменитих родова Банске крајине (2020). Проверићу с уредником који је брисао зашто су обрисане, јер обрисан је дужи низ порука, па је можда дошло и до грешке приликом премештања.