Аутор Тема: Порекло Недељковића (Неделкуа)  (Прочитано 7003 пута)

Ван мреже Vlax

  • Писар
  • *****
  • Поруке: 333
Одг: Порекло Недељковића (Неделкуа)
« Одговор #100 послато: Јануар 06, 2021, 07:04:13 поподне »
Ja stvarno nemam zelje da se ovde razglaba i to u posebnoj temi, cilj mi je bio da nekom ko je pitao objasnim da ne luta, greska, stvarno nemam potrebe da imam bilo sta sa vasom  NGO i sajtom.

Ви се онда просто излогујте са форума и немојте више читати ни писати на теми.

Ван мреже ДушанВучко

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 7223
  • I2-Y250780, род Никшића, U5a2b мт-ДНК
Одг: Порекло Недељковића (Неделкуа)
« Одговор #101 послато: Јануар 07, 2021, 01:59:19 пре подне »
Ви се онда просто излогујте са форума и немојте више читати ни писати на теми.
Он само жели да се цео процес заустави!!   :-[  А само је хтео да види ко га то оговара  :-\ ( и кличе: "оставите ме на миру!"... али он воли то :) )
« Последња измена: Јануар 07, 2021, 02:06:09 пре подне ДушанВучко »

Ван мреже ДушанВучко

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 7223
  • I2-Y250780, род Никшића, U5a2b мт-ДНК
Одг: Порекло Недељковића (Неделкуа)
« Одговор #102 послато: Јануар 07, 2021, 02:34:25 пре подне »
Он само жели да се цео процес заустави!!   :-[  А само је хтео да види ко га то оговара  :-\ ( и кличе: "оставите ме на миру!"... али он воли то :) )
Ја предлажем Недељку : "Помози нам да ти помогнемо...Треба ти помоћ, не опири се...У почетку је тешко, али од себе не можеш да побегнеш     8) ;D ) "

Ван мреже ДушанВучко

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 7223
  • I2-Y250780, род Никшића, U5a2b мт-ДНК
Одг: Порекло Недељковића (Неделкуа)
« Одговор #103 послато: Јануар 07, 2021, 02:53:34 пре подне »
Ја предлажем Недељку : "Помози нам да ти помогнемо...Треба ти помоћ, не опири се...У почетку је тешко, али од себе не можеш да побегнеш     8) ;D ) "
Иначе ћеш увек бити љут...па ти изабери да ли ћеш имати "квочку" на челу ( са "природним осмехом "бр.2") , или ћеш се осмехивати природно...ти си дошао на неприродан начин да сазнајеш своје порекло, зато сам сигуран да имаш "квочку" на челу, да си љут, имаш негативну конотацију, а не неутралну...зато имаш један мало тежи задатак, да избришеш ту "квочку" (намрштеност обрва и боре које се стварају имајући отпор према нечему), и да кренеш " од нуле"...А имаш и избор да задржиш ту "квочку" и да будеш шта год хоћеш...А од кукања немаш ништа (то је "кокодакање за квочке")
« Последња измена: Јануар 07, 2021, 03:03:35 пре подне ДушанВучко »