ДНК порекло > Аутосомална ДНК

FTDNA - MyOrigin 3.0

<< < (23/24) > >>

НикПав:
Што је баби мило, то јој се и снило, требало би тек да видите шта Ancestry пише на својим новим групама за Балкан.

drajver:

--- Цитат: Грк  Јун 27, 2021, 11:54:21 поподне ---Српски ДНК пројекат на ФТДНА, односно администратори српског поријекла, треба да реагују и затраже брисање спорних, историјски не утемељених реченица.
Нема везе што им историја није приоритет. Сутра ће додати неку другу неистину.

--- Крај цитата ---

Таман зашиљих тастатуру, кад се сјетих, баш ме брига шта FTDNA пише о историји.

НиколаВук:
Замолио бих све учеснике да се придржавају теме и да на њој не постављају спам садржаје, као што су емисије у којима се појављују псеудонаучници и преваранти. Свака порука која буде кршила Правилник ће бити аутоматски обрисана, а њен аутор санкционисан због кршења чланова 12. и 13. Правилника. Хвала.

Ивица Јовановић:
Ovo su moji rezultati na ftDNA i nema neke ogromne razlike u odnosu na MyHeritage, cak su i procenti slicni. I dalje je to Balkan + istocna Evropa + nesto malo krajnjeg zapada.

Harakiri:

--- Цитат: Ивица Јовановић  Новембар 24, 2022, 06:01:25 пре подне ---Ovo su moji rezultati na ftDNA i nema neke ogromne razlike u odnosu na MyHeritage, cak su i procenti slicni. I dalje je to Balkan + istocna Evropa + nesto malo krajnjeg zapada.



--- Крај цитата ---
jel mozes da posaljes sliku lokacija meceva na balkanu? znaci ovako bez imena, ne ugrozavas privatnost nikome

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију