ДНК порекло > Аутосомална ДНК

MyHeritageDNA - Процена етничке припадности

<< < (3/52) > >>

симо:
Сад покушах да пребацим сирове податке. Показује неко обавјештење: датотека је учитана, али се ништа не дешава, само врти тај текст. Треба ли чекати да обраде податке и колико дуго?

Сремац:

--- Цитат: Uzi  Јун 05, 2017, 10:58:02 поподне ---Занимљиво да им је требало мање од два дана да процесуирају моје резултате са ФТДНА. Кад сам их први пут ставио прошле године требало им је скоро месец дана.

--- Крај цитата ---

Јесте, раније се дуже обрађивало, мада ја нисам поново постављао резултате са ФТДНА, просто сам кликнуо на опцију "Процена етничке припадности" и одмах је изашао резултат.

Сремац:

--- Цитат: симо  Јун 05, 2017, 11:05:54 поподне ---Сад покушах да пребацим сирове податке. Показује неко обавјештење: датотека је учитана, али се ништа не дешава, само врти тај текст. Треба ли чекати да обраде податке и колико дуго?

--- Крај цитата ---

Вероватно Узи зна, ја сам раније пребацио податке, па се не сећам баш најбоље како је текло...Претпостављам да ћеш чекати пар дана да учита. Иначе, добијају се и ДНК подударања, према којима сам прилично сумњичав, јер ми показује огромне заједничке одсечке са сваким "рођаком", много веће од оних које ми показују ФТДНА или Гедмеч.

симо:

--- Цитат: Сремац  Јун 05, 2017, 11:14:12 поподне ---Вероватно Узи зна, ја сам раније пребацио податке, па се не сећам баш најбоље како је текло...Претпостављам да ћеш чекати пар дана да учита. Иначе, добијају се и ДНК подударања, према којима сам прилично сумњичав, јер ми показује огромне заједничке одсечке са сваким "рођаком", много веће од оних које ми показују ФТДНА или Гедмеч.

--- Крај цитата ---

Нисам ни мислио да се логујем, али кад видјех музику... :)

Сремац:

--- Цитат: симо  Јун 05, 2017, 11:17:46 поподне ---Нисам ни мислио да се логујем, али кад видјех музику... :)

--- Крај цитата ---

Шта ти је маркетинг... :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију