Траг - корисне књиге, сајтови > Фотографије

Косово и Метохија, октобар 2018. године

<< < (2/2)

Nebo:
Благодаран, Душане. Задовољство је гледати слике ових наших светиња и природних лепота Старе Србије.

НиколаВук:
На ова путовања, у организацији г. Ћирића, сам ишао и ја неколико пута, препоручујем сваком да оде барем једном. Последњи пут кад сам био смо и ми били "почашћени" једном каменицом по задњем стаклу аутобуса, док смо се налазили у цркви која је у центру Пећи; срећом није било повређених јер је бус био малтене празан.  :) Морам да нагласим да ипак ови инциденти нису правило, чак мислим да осим тог пећког инцидента и овог скорашњег источког, од 2008. од када се та путовања организују није било никаквих каменовања или нечег сличног. Албанским политичарима не иде у прилог када се овако нешто деси, квари им медијску слику о "мултиетничности" и слободи вероисповести, зато су и они били брзи да осуде инцидент и да барем јавно наговесте како ће пронаћи кривце. Догађало се неколико пута да аутобус због квара или горива стане у неком већински албанском месту (нпр. при мојем првом путовању је мотор "прокувао" у Дуљету, када се сиђе са Црнољеве, на једном путовању је стао усред Дренице, близу манастира Девич), међутим осим опрезних погледа није било већих проблема, чак су нам КПС-овци из Србице (Албанци наравно) дотурили канистере са горивом.  :)

Скардус:
Када неко путује на КиМ нека прође са јужне стране - Шар планинске, кроз Штрпце ка Призрену.
Штрпце и његова околина је за сва чула.
И нека се јави мени :) :) :)

marigold:

--- Цитат: НиколаВук  Октобар 22, 2018, 10:13:27 поподне ---На ова путовања, у организацији г. Ћирића, сам ишао и ја неколико пута, препоручујем сваком да оде барем једном.
--- Крај цитата ---

Да ли може контакт?

НиколаВук:

--- Цитат: marigold  Октобар 23, 2018, 10:33:22 пре подне ---Да ли може контакт?

--- Крај цитата ---

Послао сам вам ПП.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију