Траг - корисне књиге, сајтови > Сајтови

Православне црквене књиге крштених, вјенчаних и умрлих (Банија)

(1/2) > >>

Окир СРБ:
На сајту www.familysearch.org доступан је велики број црквених књига крштених, вјенчаних и умрлих.

Што се тиче Баније, разврстао сам парохије по општинама и навео села по парохијама.

http://www.poreklo.rs/2013/01/25/pravoslavne-crkvene-knjige-kr%C5%A1tenih-vjen%C4%8Danih-i-umrlih-banija/

Amicus:
Имам једно питање у вези овог familysearch.org сајта. Наиме, од недавно, из мени непознатог разлога, не могу више да приступим скенирам материјалима, до којих сам иначе пре без проблема долазио. Кад изаберем опцију да уђем у неку од матичних књига, при учитавању њене почетне странице књиге, избаци ми следећи саджај:



Да ли неко зна о чему се ради?
Не могу да им приступим негде од почетка ове године.

Окир СРБ:

--- Цитат: Amicus  Јануар 31, 2014, 08:40:37 поподне ---Имам једно питање у вези овог familysearch.org сајта. Наиме, од недавно, из мени непознатог разлога, не могу више да приступим скенирам материјалима, до којих сам иначе пре без проблема долазио. Кад изаберем опцију да уђем у неку од матичних књига, при учитавању њене почетне странице књиге, избаци ми следећи саджај:



Да ли неко зна о чему се ради?
Не могу да им приступим негде од почетка ове године.

--- Крај цитата ---
Не бих знао шта је у питању.
Ја приступам сајту као и прије, без икаквих проблема.

Да ли сте покушали отворити нови налог?

Amicus:

--- Цитат: Демић Петар  Јануар 31, 2014, 09:43:58 поподне ---Не бих знао шта је у питању.
Ја приступам сајту као и прије, без икаквих проблема.

Да ли сте покушали отворити нови налог?
--- Крај цитата ---

Имам ја приступ сајту, само не могу да листам дигитализоване садржаје као пре. Нисам правио нови налог, покушао сам са другим браузером, али безуспешно. Пробао сам и са другог рачунара, па такође није хтело. Видећу сад да ли ће се нешто променити ако направим и нови налог.

Окир СРБ:
Управо сам листао црквене књиге појединих банијских парохија, без икаквих проблема.

Покушајте направити нови налог.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију