Вјера и култура Срба > Културно наслеђе

Идентитет - чување или развијање

<< < (5/6) > >>

gillle:

--- Цитат: ДушанВучко  Децембар 24, 2020, 07:00:44 поподне ---Важи, онда признајем пораз :) (фала на опросту :) )

--- Крај цитата ---


Was ist das "признајем пораз" ?

ДушанВучко:

--- Цитат: gillle  Децембар 24, 2020, 07:32:46 поподне ---
Was ist das

--- Крај цитата ---
Па да не могу мој део да испуним :) (он је мени опростио, а ја не могу да га убедим у ово друго :) )

gillle:

--- Цитат: ДушанВучко  Децембар 24, 2020, 07:37:09 поподне ---Па да не могу мој део да испуним :) (он је мени опростио, а ја не могу да га убедим у ово друго :) )

--- Крај цитата ---

Добро.

goca 11:

--- Цитат: ДушанВучко  Децембар 23, 2020, 01:56:19 поподне ---Ово је било непромишљено изречено са моје стране, извините...Јер сам размишљао о ономе што сам рекао, о монархији, па сам некако дошао и до цркве и поставио себи питање " да ли је могуће да неко буде верник, а да буде против монархије?" Онда у том заносу ројалистичком сам рекао себи "тешко да је могуће" и донео онда непромишљен крајњи закључак са овим непромишљеним изразом. Више сам сам тражио одговор, па је испало овако грубо...У суштини, као када бих поставио и питање "да ли могуће бити ројалиста, а бити атеиста"

--- Крај цитата ---
Duško Vučko, imate vi sjajnih tema i komentara...ove dileme i " trileme"  :) su malo teške...
Ovde nas ima " od svake fele" ...važno je da se sporazumemo i volimo muziku  :)

ДушанВучко:

--- Цитат: goca 11  Децембар 24, 2020, 08:02:40 поподне ---Duško Vučko, imate vi sjajnih tema i komentara...ove dileme i " trileme"  :) su malo teške...
Ovde nas ima " od svake fele" ...važno je da se sporazumemo i volimo muziku  :)

--- Крај цитата ---
Хвала Гоцо, ма наравно, имамо разне и погледе и то је и нормално...а нико не треба да убеђује било кога у нешто...(а за музику, сад ће флеш да оде, шта да се ради, једино линкови :) )

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију