Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Посјећеност форума

(1/6) > >>

Синиша Јерковић:
У прошлом мјесецу,марту 2015, форум порекло.рс је имао највећу посјећеност од почетка рада. Захваљујем свима који су допринијели да се активност форума одржи.

Željko:
Momci odličan rad, moje iskrene čestitke.

Nebo:
Бавим се последњих неколико дана по Црној Гори, углавном по Пјешивацах, и сретох неке познанике и неке нове људе тамо (не само од пјешивачког рода, већ одсвакуд из ЦГ). Занимљиво је да већина њих, премда се воле бавити проучавањем порекла, и чак иако се ради о свесним људима који нису затровани дукљанско-монтенегринским теоријама, нису ни чули за наше Удружење, нити посећивали наш сајт и форум.
Наравно да сам се позабавио промоцијом, и видео сам међу њима одушевљење свим овим чиме се бавимо. Неколико је изразило жељу да се тестира, како би потврдили или употпунили предање о пореклу.
Размишљам (само размишљам), како би било добро да се у некој будућности уприличи неко тестирање заинтересованих појединаца по Црној Гори, као што је било ово херцеговачко тестирање.
Надам се да ће наша страница после овога бити бар још мало посећенија од нашег света у Црној Гори.

vojinenad:

--- Цитат: Nebo  Јул 30, 2016, 10:44:45 поподне ---Бавим се последњих неколико дана по Црној Гори, углавном по Пјешивацах, и сретох неке познанике и неке нове људе тамо (не само од пјешивачког рода, већ одсвакуд из ЦГ). Занимљиво је да већина њих, премда се воле бавити проучавањем порекла, и чак иако се ради о свесним људима који нису затровани дукљанско-монтенегринским теоријама, нису ни чули за наше Удружење, нити посећивали наш сајт и форум.
Наравно да сам се позабавио промоцијом, и видео сам међу њима одушевљење свим овим чиме се бавимо. Неколико је изразило жељу да се тестира, како би потврдили или употпунили предање о пореклу.
Размишљам (само размишљам), како би било добро да се у некој будућности уприличи неко тестирање заинтересованих појединаца по Црној Гори, као што је било ово херцеговачко тестирање.
Надам се да ће наша страница после овога бити бар још мало посећенија од нашег света у Црној Гори.

--- Крај цитата ---
Даће Бог Небо, ако не ове онда бар наредне ли наредних година. То би био пун погодак!

Селаковић:
Форум - Порекло

2013: 3817 порука
2014: 4356 порука
2015: 8519 порука

укупно: 16692 поруке

2016: 20027+ порука

Ове године више порука него за претходне три заједно. Сем честитки Друштву због рада ДНК подухвата, сајта и свих других ствари, честитам и успешно разговарање ове године!

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију