Тестирани су груписани по родовима, тако да сам ископирао испод цео списак у оригиналу ради лакшег поређења. Називи група су заиста тешка спрдња...
- C - Mongolskarod 1Planić Kolovrat (Prijepolje) C2-M217
Striković Prijepolje C2-M217
- E1b1b - Afričko/Feničansko/Ilirskarod 1Doljanac Požega (Novi Pazar) E1b1b V13
rod 2 – KUČIRadončić Gusinje E1b1b V13
Redžović Kolašin E1b1b V13
Đurđević Prijepolje E1b1b V13
Hadžibulić Trebaljevo (Kolašin) –> Novi Pazar E1b1b V13
Bihorac Bihor E1b1b V13
Nikočević Gusinje E1b1b V13
Zećirović Bijelo Polje E1b1b V13
Fehratović Kolašin –> Kruševo (Novi Pazar) E1b1b V13
rod 3 – VASOJEVIĆIKanlić CG –> Goražde E1b1b V13
rod 4 – KLIMENTE 1Agović Rožaje E1b1b V13
rod 5 – KLIMENTE 2Kujević Balotiće (Rožaje) E1b1b V13
Hadžić-Fejzić Balotiće (Rožaje) E1b1b V13
Muslić-Leković Crnoča (Novi Pazar) E1b1b V13
Belovođanin Bijele Vode (Novi Pazar) E1b1b V13
Selmanović Baćica (Tutin) E1b1b V13
rod 6 – KLIMENTE 3Jakupi Đakovica –> Rožaje E1b1b V13
- H - Indijskarod 1Muškić Prijepolje H1a M82
- I1 - Skandinavskarod 1Sadiković Prijepolje I1 Z63>>L849> S2078> S2097
Erović Poda (Bijelo Polje) I1 Z63>>L849> S2078> S2097
rod 2Kajević Velika Župa (Prijepolje) I1 P109>Y3662> S14887> Y11203
rod 3Duraković Hercegovina à Prijepolje I1 P109> Y15520
rod 4Kalender Rožaje I1 P109> Y15520
- I2a1 - Bosansko/Ilirskarod 1Kočan Petnjica I2-PH908
rod 2Malić Novi Pazar I2-PH908
rod 3Baći Mostar -> Albanija I2-PH908
rod 4Gojak Rovci (Mojkovac) à Prijepolje I2-PH908
rod 5Kurgaš Bijelo Polje? I2-PH908
rod 6Husović Paučina (Rožaje) I2-CTS10228
rod 7Begović Rasovo (Bijelo Polje) I2-PH908
- I2a2 - Germanskarod 1Fetić Kradenik-Bihor (Bijelo Polje) I2a2a M223>L1229
rod 2Dudić Berane -> Biohane (Tutin) I2a2a M223>L701
- J1 - Arapskarod 1Šantić s. Bijelo Polje (Mostar) – Prijepolje J1a3 Z1828> Z1842> Z18436> CTS1460> YSC414
rod 2Bidžević Sjenica J1a >> P58>> ZS241>> ZS2434
- J2 - Anadolsko/Kavkasko/Ilirskarod 1Kapetanović Dobrakovo (Bijelo Polje) J2a1 L26>Z500> M92> CTS2906 99%
rod 2Elfić Novi Pazar J2a1 M67>> S25258> SK1336 mala
rod 3Šarčević Prijepolje J2a1 Z6065> Z7532 99%
rod 4 – ŠkrijeljiBećirović Škrijelje J2b2 M241>>Z638 velika
Taljanović Podgorica J2b2 M241>>Z638 srednja
Čelić Guceviće (Tutin) J2b2 M241>>Z638 velika
Skenderović Trpezi (Petnjica) J2b2 M241>>Z638 velika
Aličković Prijepolje J2b1-M205 velika
Porović Seljane (Prijepolje) J2b1-M205 velika
- R1a - Slavenskarod 1Melunović Dušmaniće (Prijepolje) R1a Z282>Z280> CTS3402>Y2613
rod 2Seknić Podgorica R1a Z282>Z280>> L1280>YP611
- R1b - Keltskarod 1Zukorlić Gusinje -> Orlje (Tutin) R1b Z2103>Z2106 BY611
Redžović Biševo R1b Z2103>Z2106 BY611
Muratović Čokrlije (Bijelo Polje) -> Pokrvenik (Tutin) R1b Z2103>Z2106 BY611
Biševac Biševo (Rožaje) à Novi Pazar R1b Z2103>Z2106 BY611
Zilkić Oraše (Tutin) R1b Z2103>Z2106 BY611
Hašimbegović Prijepolje R1b Z2103>Z2106 BY611
Tandir Prijepolje R1b Z2103>Z2106 BY611
rod 2Taso Prijepolje R1b PF7562
rod 3Mekušić Zalug (Prijepolje) R1b Z2103>L584
rod 4Mušović Prijepolje R1b Z2103>L584
Hadžifejzović Prijepolje R1b Z2103>L584
Извор: http://udruzenje.red/sandzacki-dnk-projekat/