Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Обавештења уредништва

(1/25) > >>

Синиша Јерковић:
Морао сам нажалост да покренем ову тему иако досад углавном није било разлога за то. Овдје ћемо углавном објављивати опомене или боље рећи објашњења учесницима форума због чега су њихови постови избрисани.

Синиша Јерковић:
Господину Младеновићу избрисан је већи број постова због дуготрајног затрпавања форума, несређеним , са других форума и сајтова ископираних текстова који не одговарају основној концепције форума, а то је да се на њему дискутује , а не да се објављују километри властитих текстова и објављују читаве књиге, на које , бар у случају господина Младеновића мало ко одговара. За такав концепт комуникације много је погоднији блог, па предлажем господину Младеновићу да отвори блог и да тамо постави своје текстове.

Друга опција је да своје текстове прије постављања на форум среди, да јасно дефинише теме за дискусије, не да поставља наслове својих текстова као тему за дискусију и поготово да не поставља исте ствари по неколико пута.

Ако и послије ове опомене г. Младеновић настави са досадашњом праксом, биће удаљен са форума.

Мирослав Младеновић:
Dnevni list Danas | Dijalog | Kuda to ide moja Srbija!
www.danas.rs/danasrs/.../kuda_to_ide_moja_srbija.46.html?news... - Кеширано
18 јан 2011 ... Autor: Miroslav B. Mladenović Mirac. Ova država je potpuno uništena: ekonomski , moralno - sistem vrednosti srozan je do dna. Uništena je ...
http://www.danas.rs/danasrs/dijalog/kuda_to_ide_moja_srbija.46.html?news_id=207894

Мирослав Младеновић:

Скорашње поруке
Пре 1 дан ... Скорашње поруке. ... Autor: Miroslav B. Mladenović Mirac. Ova država je potpuno uništena: ... Започео млађо - Последња порука млађо.
www.poreklo.rs/forum/index.php?action=recent

Скорашње поруке
Пре 1 дан ... Скорашње поруке. ... Autor: Miroslav B. Mladenović Mirac. ... Господину Младеновићу избрисан је већи број постова због дуготрајног ...
www.poreklo.rs/forum/index.php?action=recent
http://www.poreklo.rs/forum/index.php?action=recent

Петровић Мађер:
Када посећујем овај форум са главне странице кликнем на "Погледајте најсвежије поруке на форуму". Одмах се види шта има ново. Међутим то постаје бескорисно ако се непрестано заредом објављују одломци или читаве књиге, рукописи, песме, итд. Дајте, скупите те колекције на једно место, па просто ставите линк.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију