ДНК порекло > ГГ Разно

IQ i genetsko nasleđe

<< < (13/16) > >>

Grg:

--- Цитат: Bojan  Октобар 24, 2020, 08:06:19 поподне ---Pa vidiš Drecune da je Hrvat pametniji,on uživa a ti moraš da rmbaš🙂Nikad nećeš naučiti...

--- Крај цитата ---
Његов отац баш има као прво , мада и мој лепо зарађује, али ја волим то што радим , тј волим банке и финансијски сектор , увек ме занимало , а и отац ми се тиме бави . Ја искрено не знам која је срећа у томе да само трошиш паре и не радиш ништа , то ме увек занимало код таквих , а њих је пун Балкан , невезани за нацију .

Grg:

--- Цитат: ДушанВучко  Октобар 24, 2020, 08:09:30 поподне ---Има код одређеног броја људи са високом интелигенцијом таквих случајева као што си навео. Не раде на себи, и имају то неко самозадовољство самим тим сазнањем да су по том питању изнад других и тако животаре у тој задовољштини. А ништа не ураде конкретно...када наиђу на препреку, онда им сви други криви осим њиховог величанства

--- Крај цитата ---
Таквих је прегршт , поготово ових којима су очеви милионери . Зато кажем iq је само делић пирамиде . Конкретно каријерни успех и лична срећа и задовољство су најбитнији .

Exiled:

--- Цитат: Grg  Октобар 24, 2020, 08:09:42 поподне ---Његов отац баш има као прво , мада и мој лепо зарађује, али ја волим то што радим , тј волим банке и финансијски сектор , увек ме занимало , а и отац ми се тиме бави . Ја искрено не знам која је срећа у томе да само трошиш паре и не радиш ништа , то ме увек занимало код таквих , а њих је пун Балкан , невезани за нацију .

--- Крај цитата ---
Sreća je subjektivna stvar,i kolko me iskustvo naučilo je obrnuto proporcionalna sa stepenom inteligencije...a svakako nije vezano ni u kom slučaju za naciju.A ovde me i podstaklo da reagujem na ovoj temi,pošto komesari neće,upravo to što čovek izvrijeđa bezmalo sve narode na Balkanu a ne zna da piše...

Grg:
https://youtube.com/v/MwHTOKva0wM
Ево објашњења шта је iq тест .  ;D

ДушанВучко:

--- Цитат: Grg  Октобар 24, 2020, 08:12:24 поподне ---Таквих је прегршт , поготово ових којима су очеви милионери . Зато кажем iq је само делић пирамиде . Конкретно каријерни успех и лична срећа и задовољство су најбитнији .

--- Крај цитата ---
IQ би требало да буде као "снага мотора", значи потенцијал за неко реализовање себе, а тај мотор да би се "упалио", мора да се стави у фукцију нечега (самореализација, решавање проблема, активност нека)...онај ко има "јак мотор", а не користи га, то је као када неко има добар ауто са пуно коњских снага и држи га само у гаражи и то га задовољава, да га не миче одатле, него само да га гланца и да ужива гледајући га...а неко са "фићом" више постигне ако га "вози", него неко ко ужива гледајући свој "ламборџини" у гаражи одакле не излази

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију