ДНК порекло > ДНК познатих личности

Припадници различитих хаплогрупа у сликама

<< < (2/190) > >>

Kor:

--- Цитат: Kyrios  Август 22, 2013, 12:34:28 пре подне ---Оно што се са сигурношћу може рећи је да Y-хромозом одређује једну ствар, али та ствар је заједничка за носиоце свих Y-ДНК хаплотипова.  :D

--- Крај цитата ---
Има она Рамбова.... жене мени кажу, Рамбо ти си цар. Велики је твој за певање дар  ;D

Повезивање Y-хромозоских хаплогрупа са спољашњим изгледом не узима у обзир информацију која се преноси преко мушке стране већ указује на одређене специфичне морфологије карактеристичне за средине где је одређена Y-хромозом  хаплогрупа доминантна.

Ето, на пример... рецимо Владо Путин је засигурно R1a и његову "фацу" тешко да би нашли ван те хаплогрупе )) 

Муњени Ћелић:

--- Цитат ---Ето, на пример... рецимо Владо Путин је засигурно R1a и његову "фацу" тешко да би нашли ван те хаплогрупе
--- Крај цитата ---

Довла Тебра је сигурно R1а? Можда је и N1c...  ;)

Бакс:
Мени се чини да је он Н1ц, а то може да потврди и прича да је Владимиров чукундеда копиле једног од чланова рурикидске породице Путјатин. Наиме, тада је у Русији био обичај да се деци, која нису рођена из брака, да скраћено очево презиме (Путјатин - Путин). Мада, то је само прича...

Синиша Јерковић:

--- Цитат: Бакс  Август 23, 2013, 02:40:14 поподне ---Мени се чини да је он Н1ц, а то може да потврди и прича да је Владимиров чукундеда копиле једног од чланова рурикидске породице Путјатин. Наиме, тада је у Русији био обичај да се деци, која нису рођена из брака, да скраћено очево презиме (Путјатин - Путин). Мада, то је само прича...

--- Крај цитата ---

И ја кад погледам Путина реко бих да је 100% Н1ц. Знам и за ову причу о Путјатинима. Како год, знам да друге Путин породице сем његове у цијелој Русији нема, тако да би у овој причи могло нешто и да буде.

Аксић:

--- Цитат: Александар Невски  Август 21, 2013, 02:24:56 поподне ---Изглед човѣка одређуйе општа генетика, гени са свих хромозомъ, а не (само) Y хромозом. Сѣтимо се само Р1б црнаца из Камеруна.
Смислено йе само качити слике људий зайедно са подацима добийенима од некога од рачуначъ опште генетике. Рецимо Додекад К12б, Еурогенес К13, МДЛП К7...

--- Крај цитата ---

Ја тебе стварно не разумем шта си хтео да кажеш.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију