Аутор Тема: Обраћање уредницима форума  (Прочитано 105846 пута)

Ван мреже Wolf Sagash

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 1363
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #120 послато: Септембар 01, 2017, 01:05:50 поподне »
ти што имаш надимак из окупаторског језика чији су припадници побили на стотине хиљада Срба мени нешто говориш о томе ко је Србин?срами се, вероватно си и ти део овог пречанског талога који ме овде напада.такви сте ви,дрски,безобразни,отимате и немате ни мрву захвалности за све што вам је народ из Србије учинио.нека,више се неће правити исте југословенске грешке.није ми много стало до тога што ме лудим проглашавају херцегбосански прекодрински смрадикали.за овсиште и ко је одакле,где,како,ево шта каже господин Сотировић

Ова интернет страница je јавна онлајн презентација Политичког форума антититоистичких Срба Србије (ПФАСС) – независне невладине друштвене организације (ННДО) која се бори за просперитетну и јединствену Србију у којој ће на политичко-управној власти бити њено етничко српско антититоистичко и претитиостичко становништво, тј. Срби грађани Србије који у Србији живе у континуитету најмање 100 година и са мајчине и са очеве линије и немају никакве везе са титоизмом.

ПФАСС је покренут са радом од стране Проф. Др. Владислава Б. Сотировића 20. октобра 2014. г. на 70-годишњицу пречанско-ијекавско-усташко-комунистичко-титоистичког освајања Србије и почетка њеног дугодеценијског силовања од стране истих.

са очеве и мајчине стране из Србије најмање 100 година,ето вам одговора пречанска господо.
Туга. Прими моје саучешће. Шта друго да ти кажем.

Ван мреже vojinenad

  • Етнолог
  • *********
  • Поруке: 2211
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #121 послато: Септембар 01, 2017, 01:06:44 поподне »
ти што имаш надимак из окупаторског језика чији су припадници побили на стотине хиљада Срба мени нешто говориш о томе ко је Србин?срами се, вероватно си и ти део овог пречанског талога који ме овде напада.такви сте ви,дрски,безобразни,отимате и немате ни мрву захвалности за све што вам је народ из Србије учинио.нека,више се неће правити исте југословенске грешке.није ми много стало до тога што ме лудим проглашавају херцегбосански прекодрински смрадикали.за овсиште и ко је одакле,где,како,ево шта каже господин Сотировић

Ова интернет страница je јавна онлајн презентација Политичког форума антититоистичких Срба Србије (ПФАСС) – независне невладине друштвене организације (ННДО) која се бори за просперитетну и јединствену Србију у којој ће на политичко-управној власти бити њено етничко српско антититоистичко и претитиостичко становништво, тј. Срби грађани Србије који у Србији живе у континуитету најмање 100 година и са мајчине и са очеве линије и немају никакве везе са титоизмом.

ПФАСС је покренут са радом од стране Проф. Др. Владислава Б. Сотировића 20. октобра 2014. г. на 70-годишњицу пречанско-ијекавско-усташко-комунистичко-титоистичког освајања Србије и почетка њеног дугодеценијског силовања од стране истих.

са очеве и мајчине стране из Србије најмање 100 година,ето вам одговора пречанска господо.
Очигледно да се са својим ставовима не уклапаш у овај форум, па би стога најбоље било да исти напустиш и посетиш неки други где би се очигледно боље уклопио.

Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1678
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #122 послато: Септембар 01, 2017, 01:11:41 поподне »
Какав идиот, мајко мила. Ја тек сад видео поруке.
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"

Ван мреже НиколаВук

  • Уредник
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 8478
  • I2-PH908>Y250780>A32852, род Никшића
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #123 послато: Септембар 01, 2017, 01:16:53 поподне »
Ау, какво је ово најновије лудило?  ;D Овај је стварно посебан, оригиналан...
Чињеницама против самоувереног незнања.

Ван мреже Милош

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 5481
  • Y134591 Тарски Никшићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #124 послато: Септембар 01, 2017, 01:24:54 поподне »
Teшка дијагноза друже Сотировићу.  :DА пре тога су користили ијекавицу у свакодневном говору, дакле нисте ни ви толико чисти колико би желели да будете.

Или иjeкaвиcки или тopлaчки, тpeћe нeмa... :)
Aутoxтoнocт cтapa тpи гeнepaциje... To caд дa чуjeм. Oндa cу пojeдини динocaуpуcи...

Ван мреже Дробњак

  • Истраживач
  • *******
  • Поруке: 1208
  • I1 P109
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #125 послато: Септембар 01, 2017, 01:44:23 поподне »
Господе Боже, каквих није све било на овом форуму у задњих пар месеци. Изгледа да ове године имамо јако лошу биометереолошку ситуацију.  :D
Искушење баца људе с трона,
роба диже изнад фараона.

Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1678
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #126 послато: Септембар 01, 2017, 01:46:38 поподне »
Или иjeкaвиcки или тopлaчки, тpeћe нeмa... :)
Aутoxтoнocт cтapa тpи гeнepaциje... To caд дa чуjeм. Oндa cу пojeдини динocaуpуcи...

Моји се доселили у Банат након 1. Светског рата. Ја сам онда већ прави правцати лала.  ;D
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"

симо

  • Гост
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #127 послато: Септембар 01, 2017, 01:48:46 поподне »
Моји се доселили у Банат након 1. Светског рата. Ја сам онда већ прави правцати лала.  ;D

Још коју годину и испунићеш и услов од 100 година. Екавски већ говориш. Према томе, честитам!  ;)

Ван мреже Грк

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 1104
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #128 послато: Септембар 01, 2017, 01:51:16 поподне »
Ово је фашизам! Забраните вријеђање Срба са ове стране Дрине.

Ван мреже Небојша

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 13139
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #129 послато: Септембар 01, 2017, 02:00:56 поподне »
Ово је фашизам! Забраните вријеђање Срба са ове стране Дрине.

Не, не. Он је овде оштећена страна (поприлично оштећена). Њему и њему сличнима (угњетеним аутохтоним Србима) Срби с оне стране Дрине не дозвољавају да се изразе, да не кажем "одразе" уметнички, културно, политички, како год.

Ето имао је 5 минута простора да изнесе свој план и програм за 2017., па ћемо узети у разматрање.

Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1678
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #130 послато: Септембар 01, 2017, 02:09:37 поподне »
Још коју годину и испунићеш и услов од 100 година. Екавски већ говориш. Према томе, честитам!  ;)

 ;D

Хвала, хвала.
Еволуција учинила своје.  ;)
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"

Ван мреже Небојша

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 13139
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #131 послато: Септембар 01, 2017, 02:17:40 поподне »
Моји се доселили у Банат након 1. Светског рата. Ја сам онда већ прави правцати лала.  ;D

Мени су са мајчине стране дошли из Лике 1923. године. Значи морам још 6 година да чекам за аусвајз. :(

Ван мреже Ojler

  • Члан Управног одбора
  • Бели орао
  • *
  • Поруке: 5268
  • Y-DNK: I2-Y3120 Z17855>PH3414 Мириловићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #132 послато: Септембар 01, 2017, 02:27:54 поподне »
Амикусе, бриши све ово од данас, да не остане трага... :o
Kамене рабъ и госодинъ

Ван мреже vidoje 013

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 1164
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #133 послато: Септембар 01, 2017, 02:33:01 поподне »
Шта овај Сотир (ов) (ски) авета?

Ван мреже Amicus

  • Уредник
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 9508
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #134 послато: Септембар 01, 2017, 03:16:26 поподне »
Амикусе, бриши све ово од данас, да не остане трага... :o

Управо хтедох рећи да је дискусија превазиђена, с обзиром да је покретач удаљен са форума, тако да нема смисла више коментарисати ни ово његово обраћање администраторима форума. :)



симо

  • Гост
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #135 послато: Септембар 01, 2017, 03:49:52 поподне »
На страну сва комедија, погледао сам тај сајт и лик и дјело тог Сотировића. Иако на први поглед све дјелује као рад неког коме нису све овце на броју, он је заправо професор на једном од државних факултета у Литванији. Гостовао је у неким телевизијским емисијама гдје је објашњавао ситуацију код нас.

Онај несретни монтенегрин Ћосовић се позива на његове радове о великосрпству Гарашанина и Караџића. Видим да га наводе и неки од "европских" научника у својим радовима.

А такав лик поставља на свом сајту сљедећу анкету:

 Ко влада Србијом?

 Црногорци
 Херцеговци
 Босанци
 Личани
 Банијци
 Кордунаши
 Сви заједно
 Комуњарско-пречанска фукара
 Еуро-пречанска багра

Све у свему једна опскурна личност и све ми мирише на рад неке од наших, добрих старих служби. Зашто је нашао за сходно да се појави и овдје на Пореклу, остаје само за нагађање...

Слажем се да треба окончати расправу по овом питању.

Ван мреже Wolf Sagash

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 1363
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #136 послато: Септембар 01, 2017, 04:36:33 поподне »
На страну сва комедија, погледао сам тај сајт и лик и дјело тог Сотировића. Иако на први поглед све дјелује као рад неког коме нису све овце на броју, он је заправо професор на једном од државних факултета у Литванији. Гостовао је у неким телевизијским емисијама гдје је објашњавао ситуацију код нас.

Онај несретни монтенегрин Ћосовић се позива на његове радове о великосрпству Гарашанина и Караџића. Видим да га наводе и неки од "европских" научника у својим радовима.

А такав лик поставља на свом сајту сљедећу анкету:

 Ко влада Србијом?

 Црногорци
 Херцеговци
 Босанци
 Личани
 Банијци
 Кордунаши
 Сви заједно
 Комуњарско-пречанска фукара
 Еуро-пречанска багра

Све у свему једна опскурна личност и све ми мирише на рад неке од наших, добрих старих служби. Зашто је нашао за сходно да се појави и овдје на Пореклу, остаје само за нагађање...

Слажем се да треба окончати расправу по овом питању.
Ево резултата Сотирове анкете.


АНКЕТА

Ко влада Србијом?

Црногорци (29%, 34 Votes)
Херцеговци (6%, 7 Votes)
Сви заједно (15%, 18 Votes)
Личани (1%, 1 Votes)
Кордунаши (3%, 3 Votes)
Комуњарско-пречанска фукара (17%, 20 Votes)
Еуро-пречанска багра (26%, 31 Votes)
Босанци (2%, 2 Votes)
Банијци (1%, 1 Votes)


Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1678
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #137 послато: Септембар 01, 2017, 05:10:11 поподне »
Ево резултата Сотирове анкете.


АНКЕТА

Ко влада Србијом?

Црногорци (29%, 34 Votes)
Херцеговци (6%, 7 Votes)
Сви заједно (15%, 18 Votes)
Личани (1%, 1 Votes)
Кордунаши (3%, 3 Votes)
Комуњарско-пречанска фукара (17%, 20 Votes)
Еуро-пречанска багра (26%, 31 Votes)
Босанци (2%, 2 Votes)
Банијци (1%, 1 Votes)

Ех... Наши добили само 6%.
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"

Ван мреже Ojler

  • Члан Управног одбора
  • Бели орао
  • *
  • Поруке: 5268
  • Y-DNK: I2-Y3120 Z17855>PH3414 Мириловићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #138 послато: Септембар 01, 2017, 05:28:13 поподне »
Ех... Наши добили само 6%.

Ал' смо зато стратешки распоређени...  ;)
Kамене рабъ и госодинъ

Ван мреже Иван Вукићевић

  • Уредник СДНКП
  • Аскурђел
  • *****
  • Поруке: 3391
  • Васојевић
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #139 послато: Септембар 01, 2017, 05:39:36 поподне »
Ех... Наши добили само 6%.

Смешни сте. Зна се одлично ко влада Србијом:

Црногорци (29%, 34 Votes)

Али, без бриге. Дотични професор доктор има решење:

Цитат
6) Фундаментално оснажавање српског елемента у Црној Гори слањем Црногораца низ Ибарску магистралу (уз наплату путарине) из Србије назад у своју материну Црну Гору.

Рекао бих да је овде грешка у куцању, пошто недостаје једна реч при крају, тако да апелујем на аутора да то под хитно исправи... Након чега може да иде у исту пошто одатле и потиче. Наравно, након што плати путарину.

Све би ово била тешка спрдња да нема и других у Србији који мисле исто. Већина људи са којима сам причао на ту тему негира да такви постоје, али овај сајт (http://ovsishte.com/pfass/) је одличан подсетник да их има, и то не у тако малом броју. Обично се ради о полуписменим људима који не знају да упале компјутер, па их стога нема пуно на интернету, али сва срећа, па је ту Сотировић да их адекватно представља. Код таквих мржња према "дошљацима" (иако су то најчешће и сами, а неки чак и скорији) обично настаје услед личне фрустрације због неспособности да нађу посао или жену, а онда се ту појављују дежурни кривци који су им "отели" нешто што за шта су умислили да им аутоматски припада. Највећа штета коју такви проузрокују је што се досељеници често осећају непожељним у Србији. Избегли Крајишници и Косовци и бројне непријатне ситуације које су доживели су најсвежији пример.