Порекло становништва > Старе породице и племство

Бранковићи

<< < (14/15) > >>

Братоножић:
Како онда Лаловићи старосједиоци и Лутовци досељеници припадају истој хаплогрупи ?
Дармановиће сам баш тражио прије неки дан и није било резултата.

На гуглу сам видио да је Е хаплогрупа којој рекосте да припадају Васојевићи из Африке.
Зар то није превише нереално ?


Бакс:

--- Цитат: Братоножић  Април 21, 2021, 10:26:04 поподне ---Како онда Лаловићи старосједиоци и Лутовци досељеници припадају истој хаплогрупи ?
Дармановиће сам баш тражио прије неки дан и није било резултата.

На гуглу сам видио да је Е хаплогрупа којој рекосте да припадају Васојевићи из Африке.
Зар то није превише нереално ?

--- Крај цитата ---

Свака вам част на храбрости. За овако улетање у расправу са овлаш знањем покупљеним с погледом на наслове из једне гугл претраге заиста је потребна велика храброст.

Братоножић:
 Поштовани,

Дати ћете дозволит да и ми нешто о нама самима знамо.
Не знам како дођосте на гугл претрагу, претрага је била Е хаплогрупа јер не знам напамет која је са којег краја свијета стигла :)

Иван Вукићевић:

--- Цитат: Братоножић  Април 21, 2021, 10:26:04 поподне ---Како онда Лаловићи старосједиоци и Лутовци досељеници припадају истој хаплогрупи ?

--- Крај цитата ---

Припадају истој хаплогрупи, али им је заједнички предак живео пре више од 1400 година. Дакле, ради се о два различита рода која су се стицајем околности нашла на истом простору. Овде је генетичко стабло:
https://www.yfull.com/tree/R-Z2705/


--- Цитат: Братоножић  Април 21, 2021, 10:26:04 поподне ---На гуглу сам видио да је Е хаплогрупа којој рекосте да припадају Васојевићи из Африке.
Зар то није превише нереално ?

--- Крај цитата ---

Није нереално. Грана Е-V13 којој припадају Васојевићи је присутна на Балкану преко 4000 година.

Братоножић:
Ево да видимо кад буде више резултата.
Али прије 4000 година је дошла из африке ако је ово по гуглу тачно а ми јевреји :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију