Аутор Тема: Успомене на рад у иностранству  (Прочитано 1846 пута)

На мрежи Gorance

  • Члан Друштва
  • Познавалац
  • *****
  • Поруке: 692
Одг: Успомене на рад у иностранству
« Одговор #40 послато: Април 27, 2023, 11:41:58 пре подне »
pa zbog genetike brate. cekaj, ko je bese vlah - ti ili ivica? u isto vreme ste se pojavili a volite da ispucate 10 na 1 komentara i kad treba i kad ne. ali mislim da je ivica ipak... dobro, moramo se saliti, kako je moja baba govorila. nije fejsbuk pa se ne vidi tako lako da ste mi simpaticni... moram da naglasim da je kritika benevolentna.
Не знам што се наљути. Само сам рекао да су Балучи индоевропљани, а не Арапи. Што се тиче коментара, признајем, можда сам беспотребно претерао. Али мораш да схватиш да је ово хоби, као пецање или фудбал, на пример. Некима од нас је ово бекство од сурове свакодневнице. Што се тиче националности ја сам Туарег удат у Србији.
П.С. Немој Ивицу да ми дираш!Љуби брат. :)

Ван мреже dko

  • Члан Друштва
  • Познавалац
  • *****
  • Поруке: 502
Одг: Успомене на рад у иностранству
« Одговор #41 послато: Април 27, 2023, 12:35:24 поподне »
Не знам што се наљути. Само сам рекао да су Балучи индоевропљани, а не Арапи. Што се тиче коментара, признајем, можда сам беспотребно претерао. Али мораш да схватиш да је ово хоби, као пецање или фудбал, на пример. Некима од нас је ово бекство од сурове свакодневнице. Што се тиче националности ја сам Туарег удат у Србији.
П.С. Немој Ивицу да ми дираш!Љуби брат. :)

ajde jos malo uspomena iz emirata i omana da podelim sa vama. pored ovog biznismena laznog arapina, upoznao sam i baluce koji su bili glavne sluge kod ovog pravog arapina. jedan sofer, ovi drugi na imanju. e da... upoznao sam onda tu kod njega i baluca biznismena, istog bogatog kao ovaj pseudo-arapin (a baluc) i isto bez drzavljanstva. ali mislim da je on skorija emigracija u odnosu na ovog pseudo-arapina. tako da kod arapa nema zezanja... a i od ortaka saudijca sa faksa sam cuo slicnu pricu - mora da se zna kom plemenu pripadas, inace...