ДНК порекло > Српски ДНК пројекат

Српски ДНК пројекат на YSEQ

(1/67) > >>

Đorđo:
Наручио сам пре неки дан два пута по један маркер преко ове фирме, је ли неко куповао нешто од њих, је ли процедура иста као код фтдна? Чини ми се да им ради лабораторија од фтдна. Видим да у понуди имају доста занимљивих ствари у понуди. За варијанту мање маркера су јефтинији од фтдна, панел алфа (16 маркера) изађе 58$ а алфа и бета (30 маркера) 85$. Могу се тестирати појединачни снпови и маркери ту је понуда обилата

I-P109:

--- Цитат: Đorđo  Децембар 14, 2015, 09:34:01 пре подне ---Наручио сам пре неки дан два пута по један маркер преко ове фирме, је ли неко куповао нешто од њих, је ли процедура иста као код фтдна? Чини ми се да им ради лабораторија од фтдна. Видим да у понуди имају доста занимљивих ствари у понуди. За варијанту мање маркера су јефтинији од фтдна, панел алфа (16 маркера) изађе 58$ а алфа и бета (30 маркера) 85$. Могу се тестирати појединачни снпови и маркери ту је понуда обилата

--- Крај цитата ---

Pored postojeće ponude, na yseq-u je moguće naručiti test za bilo koju poziciju na Y hromozomu, tako da ako je npr. potrebno testirati neki privatni SNP osobe A, jer se razumno očekuje da ga može da ima i osoba B, samo se definiše na kojoj je poziciji, koja mu je originalna, a koja izvedena vrednost i oni će testirati i to i nadalje uvrstiti u svoju ponudu.

Mislim da je procedura ista kao kod FTDNA, tj. da se uzima bris.

...:
Yseq је увео нови производ Whole Genome Test (15x)- Y-DNA / mtDNA / Autosomal DNA Test in one package.

https://www.yseq.net/product_info.php?cPath=29&products_id=42468&osCsid=fbaf0806190fce0abb76cc77564522dd

Цена не баш приступачна за наше услове $899.00

Latinica:
Šta kažete za testiranje na YSEQ.net, je li dosada neko imao iskustvo, koliko se čeka i kakva im je baza testiranija ?

Селаковић:

--- Цитат: Latinica  Фебруар 23, 2017, 01:53:55 поподне ---Šta kažete za testiranje na YSEQ.net, je li dosada neko imao iskustvo, koliko se čeka i kakva im je baza testiranija ?

--- Крај цитата ---

Искуство ми је веома добро. Од тренутка када наручите, коверта са четкицама стиже за недељу-две дана на вашу адресу. Када пошаљете, биће потребно исто толико да се узорак врати у Берлин. После тога, треба им око недељу дана да ураде тест (за појединачне СНП-ове и сличне ствари, код панела можда дуже). У принципу, за највише месец дана од наручивања треба да добијете резултат.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију